Pudełko na koperty z ażurem (kopertówka)

Brak produktu na magazynie.

Pudełko na koperty z ażurem (kopertówka)

  • Produkt z drewna
  • Wymiary produktu: 30 x 25 x 29

Z pośród 6 wzorów serc wybieracie Państwo jedno, w kolorze złotym bądź srebrnym, natomiast słowo „Dziękuję” , jest jedno dla każdej skrzynki, wykonane piękną czcionką.

Zobacz wzory

Ważne! Prosimy aby podana ilość tekstu do grawerowania była adekwatna do miejsca na produkcie.

79,99 

Poprzednia najniższa cena: 79,99 .

Pudełko na koperty z ażurem

Pudełko na koperty w białym kolorze jest nieodłącznym elementem każdej ceremonii weselnej. Żeby koperty się nie zgubiły i nie były przekładane z rąk do rąk, najlepiej wrzucić je do specjalnego ślubnego pudełka. Z pośród 6 wzorów serc wybieracie Państwo jedno, w kolorze złotym bądź srebrnym, natomiast słowo „Dziękuję” , jest jedno dla każdej skrzynki, wykonane piękną, dekoracyjną czcionką. Pudełko jest lekkie i bardzo pojemne, pomieści kartki od gości, koperty oraz życzenia. Po weselu przyda się do przechowywania pamiątek ślubnych lub może służyć jako dekoracja do domu.

Jak wygląda grawerowanie?

Wzór jest grawerowany na zewnętrznej stronie skrzynki. Klient ma możliwość wybrania stylu tekstu wraz z towarzyszącym obrazkiem (po kliknięciu przycisku “Zobacz wzory”) oraz wprowadzenia własnego tekstu grawerowania.

Produkt wykonany w Polsce.

Wszystkie zdjęcia są autorskiego wykonania i zawierają licencję.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?


1. Złóż zamówienie, wybierając sposób dostawy i płatności. (w przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia realizacji zamówienia)

2. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadzając własny tekst grawerowania oraz numer wybranego wzoru.

3. Do 24h otrzymają Państwo od nas projekt, który wymaga weryfikacji – po pomyślnym zweryfikowaniu prosimy o wiadomość zwrotną.

4. Zatwierdzony projekt zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki otrzymają Państwo powiadomienie o nadaniu paczki na wskazany adres e-mail.

5. Czas realizacji do 3 dni roboczych (czas realizacji może ulec zmianie w przypadku dużej ilości zamówień)

Produkty dla Ciebie

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.