Zestawy prezentowe

Filtrowanie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Zestawy prezentowe dla firm z grawerem


Zestawy prezentowe dla firm z grawerem są nie tylko doskonałym pomysłem na obdarowanie współpracowników, klientów, czy kontrahentów, ale także na ukrytą reklamę! Słodki, czy procentowy upominek zawsze zostanie pozytywnie odebrany, a gustowna – i nie zawsze w pierwszej chwili widoczna personalizacja – może stać się miłym akcentem, który zostanie zapamiętany na długo i będzie przyjemnie kojarzył się z Twoją firmą. Zestawy prezentowe dla firm sprawdzą się również jako upominki świąteczne lub jubileuszowe. Ich zaletą jest także wygoda w transportowaniu zestawu, jeśli mają być wręczane poza siedzibą firmy. Zapewniamy pomoc w wyborze zestawów prezentowych dla firm, spełniających określony na ten cel budżet oraz takie skomponowanie elementów, by były zgodne z misją i mottem firmy.


Drewniane skrzynki na prezent z grawerem

W naszym sklepie internetowym zamówisz drewniane skrzynki na prezent z grawerem skomponowane w taki sposób, aby cieszyć nie tylko praktycznością, ale i pięknym, estetycznym wyglądem. To doskonałe bazy do stworzenia unikatowych upominków, które zachwycą każdego! Drewniane pudełka z grawerem lub skrzynki z grawerem można wykorzystać także do stworzenia spersonalizowanych zestawów prezentowych dla firm lub pakietów prezentowych z okazji ślubu, chrzcin lub urodzin. Aby estetycznie ułożyć, zadbać o delikatnie przedmioty lub wyeksponować elementy zestawów prezentowych polecamy wypełniacze do paczek.


Wypełniacze do prezentów i paczek

Klientom chcącym zadbać o wygląd zestawu prezentowego lub paczki polecamy zamówienie wypełniaczy do prezentów i paczek w naszym sklepie! Mowa o świerkowej wełnie drzewnej, która sprawdzi się jako ochronne wyłożenie ochraniające znajdujące się w paczce skarby podczas transportu, a przy tym zachowa elegancji charakter. Wypełniacze do paczek z wełny drzewnej to naturalna, ekologiczna dekoracja, która pasować będzie zarówno do skrzynek, jak i koszy wiklinowych oraz skrzynek na alkohol. Ten rodzaj wypełnienia polecany jest także do zabezpieczania drewnianych zabawek dla dzieci, ponieważ jest naturalny i nieperfumowany. Poddaje się ułożeniu do określonego kształtu i sprawia, że zestaw zyskuje estetyczny wygląd.

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.