Drewniane zabawki dla dzieci

Filtrowanie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Drewniane zabawki dla dzieci

Ponadczasowe drewniane zabawki dla dzieci to nie tylko powrót do nigdy niestarzejącej się klasyki, ale także docenienie produktów wykonanych z naturalnych surowców. Nasze zabawki są tworzone z zachowaniem wszelkich ostrożności – wykluczających zarówno niebezpieczne i drobne elementy, jak i ostre krawędzie. Większość oferowanych przez nas drewnianych zabawek dla dzieci jest wykonana ręcznie – co w połączeniu z polską produkcją, czyni je wyróżniającymi się artykułami dziecięcymi na rynku.

Drewniany konik na biegunach, a może drewniane pojazdy, które rozbudzają w dziecku ciekawość, przy jednoczesnym ćwiczeniu i rozwijaniu koordynacji i motoryki? Wybierz idealny produkt dla najmłodszych i ciesz się oryginalnym, bezpiecznym i trwałym upominkiem!

 

Wszystkie drewniane zabawki dla dzieci podlegają możliwości grawerowania.


Drewniane zabawki dla dzieci w każdym wieku

Zajmujemy się produkcją drewnianych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Chociaż maluchy uwielbiają bawić się drewnianymi akcesoriami kuchennymi proponujemy im spersonalizowany zestaw małego kucharza – z tacą, łopatką, wałkiem i stolicą, dzięki któremu będzie mógł naśladować rodziców przyrządzających obiad. Drewniane zabawki rozwijają u dzieci wyobraźnię i kreatywność, a dopasowanie do rozmiaru dziecięcych rączek zachęca do długich zabaw. Fanom motoryzacji spodobają się drewniane ciężarówki, traktory i autobusy. Niektóre z drewnianych zabawek dla dzieci pełni jednocześnie 2 funkcje: zabawki i skarbonki, przez co przedmiot „rośni” wraz z dzieckiem i traci jego zainteresowania.

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.