Pudełko na herbatę – herbaciarka z 12 przegrodami

, ,

Brak produktu na magazynie.

Pudełko na herbatę – herbaciarka z 12 przegrodami

  • Produkt z drewna
  • Wymiary produktu: 7.5 x 29 x 25

Zobacz wzory

Ważne! Prosimy aby podana ilość tekstu do grawerowania była adekwatna do miejsca na produkcie.

69,99 

Opis produktu

Pudełko na herbatę z przegrodami to wyjątkowo elegancki niezbędnik, który zyskuje na zastosowaniu, dzięki dużej przestrzeni na herbatę. Dwanaście przegródek pozwala na przechowywanie naprawdę licznej ilości odmian i rodzajów herbat. W kuchni możemy wykorzystać je do wyeksponowania preferowanych przez nas herbat i dodatkowo przyozdobić ulubiony kącik. Pudełko zostało wykonane z drewna sosnowego, a do wyboru w wersji kolorystycznej jest drewno naturalne, brąz oraz mahoń. Szeroka gama wzorów pozwoli na dobranie wersji idealnie dostosowanej pod swoje wymagania.

* Pudełko jest sprzedawane bez zawartości.

* Wnętrze herbaciarki w kolorze mahoniowym jest również tego koloru, natomiast herbaciarka koloru brąz oraz herbaciarka w kolorze drewna naturalnego posiadają wnętrze koloru drewna naturalnego.

Jak wygląda grawerowanie?

Tekst jest grawerowany na pierwszej stronie drewnianego pudełka. Klient ma możliwość wybrania stylu tekstu wraz z towarzyszącym obrazkiem (po kliknięciu przycisku “Zobacz wzory”) oraz wprowadzenia własnego tekstu grawerowania.

Produkt wykonany w Polsce.

Wszystkie zdjęcia są autorskiego wykonania i zawierają licencję.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?


1. Złóż zamówienie, wybierając sposób dostawy i płatności. (w przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia realizacji zamówienia)

2. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadzając własny tekst grawerowania oraz numer wybranego wzoru.

3. Do 24h otrzymają Państwo od nas projekt, który wymaga weryfikacji – po pomyślnym zweryfikowaniu prosimy o wiadomość zwrotną.

4. Zatwierdzony projekt zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki otrzymają Państwo powiadomienie o nadaniu paczki na wskazany adres e-mail.

5. Czas realizacji do 3 dni roboczych (czas realizacji może ulec zmianie w przypadku dużej ilości zamówień)

Produkty dla Ciebie

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.