Lampion dekoracyjny

Brak produktu na magazynie.

Lampion dekoracyjny

  • Dostępne różne wersje
  • Wymiary produktu: 45 x 26 (średnica)

Zobacz wzory

Indywidualny projekt Po za wybraniem jednego z naszych gotowych wzorów oraz wprowadzeniem własnego tekstu grawerowania, klient może dostarczyć nam własny projekt wzoru (plik wektorowy) po wcześniejszym kontakcie z naszym zespołem. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce

60,00 

Opis produktu

Oferujemy Państwu drewniany lampion w naturalnym kolorze, który został wykonany ze sklejki 3 mm. Lampion posiada uchwyt, który ułatwia przenoszenie go w wybrane przez nas miejsce. Dzięki ażurowym bokom lampionu możemy poczuć niesamowity klimat i nastrój wydobywającego się światła poprzez ozdobne miejsca. Lampion zdecydowanie sprawdzi się jako doskonała ozdoba każdego salonu, tarasu, czy nawet balkonu. W zestawie znajduje się świeca LED, która imituje rozpalony płomień.

Jak wygląda grawerowanie?

Brak możliwości graweru.

Produkt wykonany w Polsce.

Wszystkie zdjęcia są autorskiego wykonania i zawierają licencję.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?


1. Złóż zamówienie, wybierając sposób dostawy i płatności. (w przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia realizacji zamówienia)

2. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadzając własny tekst grawerowania oraz numer wybranego wzoru.

3. Do 24h otrzymają Państwo od nas projekt, który wymaga weryfikacji – po pomyślnym zweryfikowaniu prosimy o wiadomość zwrotną.

4. Zatwierdzony projekt zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki otrzymają Państwo powiadomienie o nadaniu paczki na wskazany adres e-mail.

5. Czas realizacji do 3 dni roboczych (czas realizacji może ulec zmianie w przypadku dużej ilości zamówień)

Produkty dla Ciebie

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.