Księga gości – książka (120 serc)

Księga gości – książka (120 serc)

  • Produkt z drewna
  • Wymiary produktu: 8 x 34 x 9.5

Zobacz wzory

Ważne! Prosimy aby podana ilość tekstu do grawerowania była adekwatna do miejsca na produkcie.

100,00 

Opis produktu

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Przedstawiamy Państwu nową, innowacyjną odmianę tradycyjnej księgi gości, która pełni funkcję dekoracyjną i stanowi pamiątkę na długie lata. Każdy motyw na pudełku został zaprojektowany z myślą o Parze Młodej. Pudełko zawiera 120 serduszek do pamiątkowych wpisów. Do pisania po sercach wystarczy zwykły długopis który dodajemy w gratisie! Możliwość wyboru srebrnego lub złotego długopisu.

Jak wygląda grawerowanie?

Tekst jest grawerowany na zewnętrznej stronie księgi oraz wewnątrz w postaci ażurowych inicjałów wewnątrz księgi które są wykonane ta samą czcionką, która jest użyta w wybranej grafice zewnętrznej. Klient ma możliwość wybrania stylu tekstu wraz z towarzyszącym obrazkiem (po kliknięciu przycisku “Zobacz wzory”) oraz wprowadzenia własnego tekstu grawerowania.

Produkt wykonany w Polsce.

Wszystkie zdjęcia są autorskiego wykonania i zawierają licencję.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?


1. Złóż zamówienie, wybierając sposób dostawy i płatności. (w przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia realizacji zamówienia)

2. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadzając własny tekst grawerowania oraz numer wybranego wzoru.

3. Do 24h otrzymają Państwo od nas projekt, który wymaga weryfikacji – po pomyślnym zweryfikowaniu prosimy o wiadomość zwrotną.

4. Zatwierdzony projekt zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki otrzymają Państwo powiadomienie o nadaniu paczki na wskazany adres e-mail.

5. Czas realizacji do 3 dni roboczych (czas realizacji może ulec zmianie w przypadku dużej ilości zamówień)

Produkty dla Ciebie

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.