DESKA DO KROJENIA BUKOWA Z UCHWYTAMI PREMIUM

,

DESKA DO KROJENIA BUKOWA Z UCHWYTAMI PREMIUM

Drewniana deska do krojenia klasy PREMIUM.

129,00 

DESKA DO KROJENIA PREMIUM

Drewniana deska do krojenia klasy PREMIUM. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego. Olejowana ekologicznym olejem, dzięki czemu skutecznie odpycha wodę i brud.

Produkt posiada również atest higieniczny PZH, który jest gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu.

Zainspirowana skandynawskim designem.

PRECYZYJNE WYKONANIE

Deska jest wykonana z drewna bukowego, który charakteryzuje się wysoką trwałością oraz masywnością, dzięki której deska podczas użytkowania nie przesuwa się. Produkty z drewna bukowego ponadto wyznaczają trendy a swoją stylistyką gwarantują możliwość wpasowania się do wnętrz w różnych stylach.

Produkt posiada zaokrąglone kanty oraz uchwyty po bokach ułatwiające przenoszenie deski na inne miejsce. Całość jest starannie i precyzyjnie wykonana i wykończona olejem roślinnym gwarantującym ochronę i wzmocnienie drewna.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 52cm
  • Szerokość: 38cm
  • Grubość: 4 cm
  • Waga: 5,70kg
  • Materiał: Buk

Instrukcja użytkowania: Nie myć w zmywarce. Czyścić ciepłą wodą z płynem do naczyń i natychmiast wytrzeć. Nie moczyć w wodzie. Unikać źródeł ciepła i światła. Olejować często olejem roślinnym lub parafinowym. Pierwszy kontakt deski dębowej z wodą spowoduje szorstkość powierzchni. Efekt jest naturalny i zniknie po kilku myciach.

Wszystkie zdjęcia są autorskiego wykonania i zawierają licencję.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?


1. Złóż zamówienie, wybierając sposób dostawy i płatności. (w przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia realizacji zamówienia)

2. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadzając własny tekst grawerowania oraz numer wybranego wzoru.

3. Do 24h otrzymają Państwo od nas projekt, który wymaga weryfikacji – po pomyślnym zweryfikowaniu prosimy o wiadomość zwrotną.

4. Zatwierdzony projekt zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki otrzymają Państwo powiadomienie o nadaniu paczki na wskazany adres e-mail.

5. Czas realizacji do 3 dni roboczych (czas realizacji może ulec zmianie w przypadku dużej ilości zamówień)

Produkty dla Ciebie

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.