prezent
1 kwietnia 2022

Bożonarodzeniowy prezent w duchu eko – co warto wybrać?

Autor Postu: grawlas

Eko, to termin coraz bardziej popularny. Z czym nam się kojarzy? Z modą, zdrowiem, wygodą. Co podarować fanom eko? Czy prezent praktyczny, czy może ozdobny? Pamiętajmy, że głównym założeniem jest wywołanie uśmiechu na twarzy osoby obdarowanej. Połączeniem idealnym jest radość, a później możliwość wykorzystywania tego prezentu. Postawmy na rzeczy przemyślane, dopasowane do stylu życia solenizanta. Co warto wybrać?

Jakie to są eko prezenty?

Są wykonane z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów. Nadają się do wielokrotnego użytku. Mogą stać się pierwszym krokiem w zmianach nawyków. Zazwyczaj można je łatwo spersonalizować i dzięki temu będą indywidualne i wyjątkowe. Mogą to być np. koszulki z lnu, czy biobawełny. Zaskakujący krój z piękną personalizacją, dbałość o detale. Apaszka, czy szal w ulubionym kolorze. Ostatnio królują ładne, bawełniane torby na zakupy. Można na nich wydrukować śmieszny napis, grafikę czy hasło. Są pojemne i można je używać nieskończoną ilość razy.

Prezenty z recyklingu?

Moda na recykling i upcykling trwa. Można kupić doniczki i podstawki powstające z plastiku z recyklingu. W sprzedaży są też kosze wyplecione z papieru. Kolejną bombą prezentową są własnoręcznie robione świece na bazie wosku sojowego. Można w nim zatopić różnorodności w postaci płatków, kwiatków, szyszeczek. Można dodać odrobinę esencji zapachowej. Jak pięknie będą wyglądały ozdoby na choinkę z eko materiałów. Z wełny, sznurka, papieru, słomy. To już prawie nadawało się do wyrzucenia. Stroiki z szyszek, jemioły, suszonych owoców. Takie stroiki można również przygotować samodzielnie wykorzystując wianki wiklinowe.

Znajdzie się też coś ciekawego dla mężczyzny. Przykładowo można kupić drewniany kufel do piwa i wygrawerować na nim imię lub dobry tekst. Zostanie już z naszym mężczyznom na zawsze. Dla panów gotujących można kupić pojemnik do przypraw w postaci beczki.

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.