Pudełko na koperty z grawerem

Brak produktu na magazynie.

Pudełko na koperty z grawerem

  • Produkt z drewna
  • Wymiary produktu: 30 x 25 x 29

Zobacz wzory

Ważne! Prosimy aby podana ilość tekstu do grawerowania była adekwatna do miejsca na produkcie.

76,99 

Poprzednia najniższa cena: 76,99 .

Pudełko na koperty z grawerem

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy ręcznie wykonane pudełko na koperty ślubne. Każde pudełko ma indywidualny, spersonalizowany grawer, który stanowi oryginalny, a zarazem praktyczny dodatek w dniu Waszego ślubu i pamiątkę na długie lata. Wykonane z drewna w kolorze naturalnym oraz białym z otworem do wrzucania kopert. Na innych naszych aukcjach można zakupić zestawy ślubne składające się z trzech produktów: pudełka na obrączki, pięknej kopertówki (skrzynki na koperty) oraz unikatowej księgi gości na sztaludze.

Pudełko na koperty z grawerem to nie tylko dekoracja, która sprawdzi się podczas ślubu czy wesela, ale będzie stanowić także ciekawą dekorację wspólnego mieszkania czy domu.

Jak wygląda grawerowanie?

Tekst jest grawerowany na zewnętrznej stronie skrzynki. Klient ma możliwość wybrania stylu tekstu wraz z towarzyszącym obrazkiem (po kliknięciu przycisku “Zobacz wzory”) oraz wprowadzenia własnego tekstu grawerowania.

Produkt wykonany w Polsce.

Wszystkie zdjęcia są autorskiego wykonania i zawierają licencję.

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?


1. Złóż zamówienie, wybierając sposób dostawy i płatności. (w przypadku dokonania płatności przelewem bankowym prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w celu przyspieszenia realizacji zamówienia)

2. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola, wprowadzając własny tekst grawerowania oraz numer wybranego wzoru.

3. Do 24h otrzymają Państwo od nas projekt, który wymaga weryfikacji – po pomyślnym zweryfikowaniu prosimy o wiadomość zwrotną.

4. Zatwierdzony projekt zostaje przekazany do realizacji. W momencie wysyłki otrzymają Państwo powiadomienie o nadaniu paczki na wskazany adres e-mail.

5. Czas realizacji do 3 dni roboczych (czas realizacji może ulec zmianie w przypadku dużej ilości zamówień)

Produkty dla Ciebie

  • Rejestracja

Zarejestruj się

Przypomnij hasło

Zapomniałeś hasła? Podaj nazwę użytkownika albo adres e-mail. Otrzymasz w e-mailu link do stworzenia nowego hasła.